CENY CONSTELLIA 2018

Jsme partnerskou školou jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů našeho regionu – Constellia Děčín. Motto „Víme, že klíčem k úspěchu jsou naši zaměstnanci“ není v Constelliu prázdným heslem. Firma cílí také na technický dorost a naše studenty oborů Elektrotechnika a Strojírenství podporuje nabídkou stipendijního programu a Cenami Constellia, které se 23. 4. 2018 předávaly již počtvrté.

Obchodní ředitel Ing. Voborský seznámil studenty školy s atraktivním výrobním programem i ambiciózními plány dalšího rozvoje firmy. Vedoucí personálního oddělení společnosti Ing. Drmlová jim pak představila možnosti pracovního uplatnění a benefity, kterými firma pečuje o své zaměstnance. Spolu se zástupci managementu se slavnosti zúčastnil i loňský držitel Ceny Constellia Jakub Baloun, který je nyní již zaměstnancem firmy. Přišel se podělit o svoje dojmy a první pracovní zkušenosti konstruktéra.

Vrcholem programu bylo předávání Cen Constellia. Nominována byla šestice nejlepších studentů – strojařů a elektrotechniků. Všichni studují s vyznamenáním, a tak zůstávalo konečné pořadí do poslední chvíle překvapením. Nejlepším elektrotechnikem školy se stal pro rok 2018 student 4. ročníku Vít Barták, nejlepším strojařem je Jakub Šír ze 3. ročníku. Všichni ocenění převzali z rukou zástupců firmy atraktivní odměny a zcela zaplněná aula školy je odměnila zaslouženým potleskem.

KONEČNÉ POŘADÍ

Obor ELEKTROTECHNIKA

1. Vít Barták (E4)

2. Filip Dneboský (E2)

3. Tomáš Zeman (E1)

Obor STROJÍRENSTVÍ

1. Jakub Šír (S3)

2. Ferdinand Stodola (S2)

3. Jan Antal (S3)

 

Vít Barták - nejlepší student oboru Elektrotechnika.

Loňský vítěz Jakub Baloun blahopřeje letošnímu vítězi mezi strojaři Kubovi Šírovi.

Kuba Baloun představil svoji práci v Constelliu.

Ing. Voborský seznámil přítomné s atraktivním výrobním programem Constellia.