FINIS CORONAT OPUS

Předávání maturitních vysvědčení uzavřelo maturitní maraton.

Ve čtvrtek 7. června 2018 byla v Knihovním sále děčínského zámku slavnostně předána maturitní vysvědčení úspěšným absolventům. Působení na naší škole ukončili studenti oborů  stavebnictví, provoz a ekonomika dopravy, strojírenství a elektrotechnika. Uzavřel se tak náročný maturitní maraton, který odstartoval písemnými pracemi již 11. dubna.

Slavnosti se zúčastnil náměstek primátorky statutárního města Děčín Ing. Anděl, předseda spolku Přátelé VOŠ a SPŠ p. Šanda, ředitelka školy Ing. Vacková, zástupci ředitelky školy Ing. Dlask a Ing. Fenclová, pedagogové a samozřejmě i rodiče a blízcí maturantů.

Při slavnostním ceremoniálu obdrželi absolventi maturitní vysvědčení. Zvláštní ocenění a potlesk všech přítomných potom patřil studentům, kterým se podařilo složit maturitní zkoušku s vyznamenáním. Další ocenění si odnesli studenti, kteří v průběhu studia úspěšně reprezentovali školu v různých soutěžích, popř.  nad rámec svých studijních povinností významně pomáhali a pracovali pro svoji třídu.

Finis coronat opus“ - „Konec korunuje dílo“. Gratulujeme všem, kteří úspěšně složili maturitní zkoušku, a přejeme hodně štěstí v dalším životě.