Moje kašna

MOJE KAŠNA

ZUŠ DĚČÍN se sdružením ARTCZECH.COM, o.s. vyhlašuje výtvarnou soutěž pro žáky středních škol na téma:

1. ILUSTRACE K POVESTI O LOUBSKÉM PRAMENI
(libovolná plošná výtvarná technika, libovolný formát práce. Jedná se o zpracování ilustrace k jakémukoliv literárnímu pojetí pověsti o Loubském prameni, která kdysi inspirovala autora kašny. Přesné znění této legendy není známo - soutěžící mohou ilustrovat jakoukoliv představu legendy nebo jakékoliv aktuální zpracování... Jediným tématem jsou figury odstraněné v roce 1942 z kašny, tj. víla, trpaslík, dřevorubec, děvče a havrani... )

2. MŮJ NÁVRH SOCHARSKÉ VÝZDOBY KAŠNY
(dokreslená fotokopie kašny nebo ztvárnění vlastní stavební úpravy kašny. Návrh sochařské práce umístěné na stávající těleso kašny nebo stavebně změněné těleso kašny. Jediným tématem je přímá či jiná paralela s figurami odstraněnými v roce 1942 z kašny, tj. víla, trpaslík, dřevorubec, děvče a havrani).

3. OBAL REGIONÁLNÍHO PRODUKTU S TÉMATEM KAŠNY
(libovolná plošná výtvarná technika, libovolný formát práce. Jedná se o zpracování návrhu obalu či obalového prvku ( krabička, etikata, přelepka, taška, skleněný či keramický obal apod. libovolného místního produktu se zakomponováním prvku kašny nebo figur odstraněných v roce 1942 z kašny ( Může se jednat o produkt potravinového charakteru (bonbóny, čaj, káva, pivo, pálenka, nealkonápoj, sušenky, pečivo atd...), ale i charakteru nepotravinového (reklamní textílie, mýdlo, hračka, interiérový doplněk apod. Každý obal musí mít odkaz na konkrétní výrobek z Děčínska. tj. víla, trpaslík, dřevorubec, děvče a havrani)).

Návrhy odevzdávejte: Bc.Petra Čapková, DiS. nebo na sekretariát školy do 20.12. 2018