Soutěž o nejlepší novoročenku PF 2021

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ NOVOROČENKU PF 2021

Každý rok je vyhlášena soutěž o nejlepší novoročenku pro rok následující. Vítězná novoročenka bude použita jako podklad pro výrobu kalendářů, tzv. jezevčíků.

Vaším úkolem je zpracovat jen titulní obrázek na čtvrtku formátu A4 a to na šířku!! Vlastní kalendář bude vložen digitálně, s tím se netrapte. Novoročenka bude zpracována ručně a barevně, technika je libovolná - pastelky, fixy, vodovky, tempery.... Písmo volte technické velké, dbejte na to, aby písmo nezkazilo obrázek.

Téma: mělo by vystihovat naší školu a její zaměření na strojírenství, stavebnictví elektrotechniku a dopravu.

• Nebo - téma dominanty našeho města (Růžová zahrada, Thunská kaple, kostel Sv.Kříže, kašny, Nebíčko, Synagoga aj. ); téma Zámek, knihovna a Tyršův most se dost opakují a v minulosti byly použity.

• Nebo - stavební technika

• Nebo- propojení techniky s dopravou

• Nebo - zimní tématika spjatá s technikou

Fantazii se meze nekladou!! Tvořte!!!

Druhá možnost = kategorie je zpracování digitální. Avšak pozor! Fotografie musí představovat vaší vlastní tvorbu! Stažené věci z internetu nelze publikovat a rozdávat dál, na to jsou vztažena AUTORSKÁ PRÁVA!!!

Pro koho je novoročenka určená, proč to vlastně děláme??? Novoročenka se obvykle posílá nebo předává s přáním do nového roku, je to zdvořilé a lidé a firmy si tak dávají najevo, že jsou vztahy v pořádku a budou fungovat i nadále. Proto nejlepší novoročenku předáváme firmám, které spolupracují s naší školou, a se kterými udržujeme dobré vztahy. 

Takže, napsáno bylo už dost, je potřeba něco vymyslet!

Termín odevzdání je v prvním týdnu v listopadu, do pátku 6.11.2020

Na vaše práce se těší Bc. Čapková, Mgr. Skalický a Mgr. Eibl. Popřípadě je odevzdávejte na sekretariát školy.