Prezentace školy

Vzhledem ke špatné epidemické situaci vám musíme informace k výběru školy a přijímacímu řízení předávat zatím pouze on-line. A kde naše prezentace najdete?

13.1. 2021 proběhne Burza on-line (16:00 - 19:00)
prezentaci naší školy naleznete na stránkách Burza on-line, zde rovněž naleznete odkaz na připojetí k meetingu. Připraveni zde budou zástupci naší školy, aby vám zodpověděli vše, na co se butete potřebovat zeptat.

19.1. 2021 proběhne on-line seminář Jak spolu s deváťákem zvládnout volbu povolání (17:00 - 19:00)

Webinář je pořádán v rámci projektu projektu MAP II pro SO ORP Děčín ve spolupráci s Mgr. Michaelou Houdovou, vedoucí Oddělení poradenství a dalšího vzdělávání - Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Děčíně a dále s lektorkou a kariérovou poradkyní Andreou Csirke, spoluautorkou knihy "Jak spolu s dítětem zvládnout volbu povolání", jsme připravili webinář pro rodiče a zákonné zástupce žáků 9. tříd základních škol z území SO ORP Děčín.

Na online webinář/workshop se rodiče mohou přihlásit prostřednictvím uvedeného odkazu:: https://forms.gle/mnuXp4Fcb72NAMxM6

Přihlášení je podmínkou účasti na webináři. Pro účast na webináři (vstup do konferenční místnosti) je nutné přihlášení přes účet Google. Veškeré instrukce obdrží přihlášení účastníci den před konáním webináře. Přihlašovací formulář vyplňte nejpozději do 15. 1. 2021 do 12:00 hodin, pak bude formulář uzavřen.

21.1.2021 proběhne on-line Den otevřených dveří

Zástupci naší školy vás seznámí s naší školou a budou připraveni na vaše dotazy. Podrobnosti ještě doplníme.

 

Na vás osobně se budeme těšit v lepší situaci a budeme doufat, že to bude nejpozději v září 2021, až vás přivítáme v naší škole jako řádné žáky, studenty a rodiče žáků.