Search
Close this search box.

Domov mládeže se nachází v blízkosti hlavní budovy školy a nabízí ubytování žákům a studentům naší školy a dalším žákům z jiných škol, které nemají vlastní domov mládeže.

Celkem je kapacita 80 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích. DM je po celkové rekonstrukci, je vybaven novým nábytkem. K dispozici mají ubytovaní společenskou místnost, která je vybavena pro studium i pro trávení volného času. WiFi je na všech pokojích k dispozici. Na patrech jsou kuchyňky vybavené ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Součástí domova mládeže je školní jídelna s možností celodenního stravování.

Žáci, kteří mají zájem o ubytování, musí podat na daný školní rok přihlášku, a to v daných termínech. (konec května). Přednost mají žáci a studenti naší školy, ale vzhledem k velkému zájmu je nutno přihlášku podávat v prvním kole, aby byla jistota zajištění ubytování pro další školní rok.

Cena pro ubytované žáky a studenty je 1500 Kč/měsíc.

Domov mládeže

Domov mládeže má 2 oddělené budovy v areálu školy, vzdálené jsou cca 50 m.

Budova DM 1
K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na patrech čajové kuchyňky s ledničkou a mikrovlnou troubou, společenská místnost s TV, WiFi.
V budově je jídelna, ve které můžeme zajistit stravování.
Kapacita DM 1 je 60 lůžek.

Budova DM 2
K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje bez vlastního sociálního zařízení. Sociální zařízení je společné na jednom patře. V patře je kuchyňka s ledničkou a mikrovlnou troubou, společenská místnost s TV, WiFi.
Jídelna, ve které můžeme zajistit stravování, je společná s DM 1, od DM 2 je vzdálena cca 50m.
Kapacita DM 2 je 20 lůžek.

Ubytování pro skupiny

Domov mládeže při VOŠ a SPŠ Děčín dále nabízí ubytování pro větší skupiny, a to o prázdninách a víkendech. Ubytování je v krásném prostředí Českého Švýcarska (možnost výletů do okolí a blízkého Německa, cyklostezka podél řeky Labe, Aqupark v Děčíně…).

Cena ubytování:
DM 1 – 350 Kč s DPH/ noc
DM 2 – 300 Kč s DPH/noc
K ceně ubytování se připočítává rekreační poplatek za pobyt 40 Kč/noc/osobu

Stravování v rámci ubytování:
od 150 Kč s DPH/ polopenze za osobu a den – je nutno sjednat individuálně s vedoucí školní jídelny

Informace k ubytování:
Alena Konopíková – vedoucí vychovatelka DM
Čsl. armády 1, 405 02 , Děčín 1
Tel: 412510648, 775864802
e-mail: dm@prumkadc.cz

Informace ke stravování:
Zuzana Kokšteinová
Čs. armády 1, 405 02 , Děčín 1
Tel: 412513646, 739203292
e-mail: jidelna@prumkadc.cz