Velký úspěch průmky v basketbalu

0 Comments

Tým chlapců VOŠ a SPŠ Děčín se po skvělém postupu z okresního kola postaral o senzaci a vyhrál 3.5. 2022 krajské kolo v Teplicích. 

Jednoduché to ale nebylo. V prvním utkání proti vysoce nasazenému Gymnáziu Chomutov přišla těsná prohra 20:26. V dalším zápase jsme přehráli s družstvem Gymnázia Louny 19:14. Do karet nám hrála prohra Chomutova proti domácímu Gymnáziu Teplice, a tak rozhodoval náš poslední zápas právě proti Teplicím. Naše družstvo by na první místo posunula pouze výhra minimálně o 11 bodů. A tady se ukázala síla a odhodlání našich studentů, kteří v dechberoucím zápase zaváleli a převálcovali Teplice 26:14! Tímto jsme se posunuli na 1.místo v krajském finále a zajistili si postup na republikové finále.

Klukům děkujeme za reprezentování naší školy a přejeme úspěch na republice.

Mgr. Jan Mareš

Categories: