Search
Close this search box.

Úspěch našich studentů v soutěži Objektiv 2023

Celostátní kolo akce OBJEKTIV  2023 OSTRAVA je soutěž finančně podporována statutárním městem Ostrava v rámci dotačního titulu v oblasti vzdělávání a talentmanagementu pro rok 2023.

Soutěžilo se na téma ARCHITEKTURA a GEOMETRIE KOLEM NÁS celkem ve čtyřech oblastech, a to: fotografie, krátký film, řemeslná tvorba a prostorová tvorba. Studenti naší školy se zúčastnili oblastí fotografie a řemeslná tvorba.

Z rukou ředitelky soutěže Mgr. Milady Božekové převzala cenu za krásné 2. místo v řemeslné tvorbě Adéla MAJOROVÁ ze třídy 3A. Fotografie druhého účastníka soutěže Ondřeje MITRUŠKY ze třídy 3A sice nezabodovala na předních pozicích, ale přesto zdobí komunikační prostory budovy Střediska volného času v Ostravě.

Oběma studentům patří dík za vzornou reprezentaci naší školy na vzdáleném území Moravskoslezského kraje.

Bc. Petra Čapková

Sdílet:
Nejnovější příspěvky